0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Whyte & Mackay (Уайт анд Маккей)


  Whyte & Mackay (Уайт анд Маккей)

  Віскі Whyte & Mackay купажований скотч, який виробляють у Шотландії. Смак напою дуже елегантний та ніжний, що не притаманне традиційним шотландським віскі. Для приготування скотчу використовують воду з джерела, солод та дріжджі. Свій витончений смак напій отримує завдяки особливій технології витримки. Спочатку майстри віскікурні поєднують три чи чотири десятки видів солодових віскі, які привозять із Спейсайду, Хайленду, Лоуленду та островів. Після того, як усі скотчі змішають, їх залишають в іспанських бочках дозрівати на кілька місяців. Потім напій доливають ще зернової віскі і переливають його в інші бочки. Таким чином, віскі набуває розкішний букет смаку та благородні золотий колір. Напій має приємний смак із солодкими відтінками меду, квітів, та елегантним ароматом.
  Віскі Уайт анд Маккей почали виготовляти у дев'ятнадцятому столітті. Підприємці Уайт та Маккей придбали підприємство та зайнялися випуском свого скотчу. Вони почали створювати різноманітні купажі, які добре продавалися. Напій, етикетку якого прикрашали два грізні леви, став популярним у Шотландії та Британії. Згодом віскі почали продавати за кордон. Попит на напій був настільки великий, що, незважаючи на економічну кризу, яка охопила на початку 20 століття всю Європу, компанія успішно працювала. І навіть розширювалася. І вже двадцятих роках віскі Whyte & Mackay можна було купити за океаном – в Америці, Австралії.

  Сьогодні компанія, як і раніше, ретельно дотримується традицій, випускаючи віскі найвищої якості. Так як і понад сто п'ятдесят років тому пляшку напою прикрашають два червоні леви, як данина історії рідної Шотландії. Ви можете придбати віскі Уайт анд Маккей у нашому магазині елітного алкоголю «Elitochka» за доступною ціною.

  Віскі Whyte & Mackay

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом