0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Willet (Віллет)


  Віскі Willet (Віллет)

  Компанія Willett Distilling, також відома як Kentucky Bourbon Distillers - відносно велике незалежне підприємство, яке виробляє більше дюжини сортів бурбона, а також різні марки житнього віскі Willett з витримкою від 2 до 28 років. Завод розташований на околиці міста Бардстаун, штат Кентуккі. Сім'я Віллет має багатий досвід у винокурному виробництві: її члени виробляли бурбон незабаром після Громадянської війни. Бізнес у його сучасному вигляді був заснований Томпсоном і Джонні Віллеттами в 1936 році на сімейній фермі, коли була зареєстрована Willett Distilling Company, а перша бочка надійшла на склад 1937-го, якраз до дня Святого Патрика.

  1984 року компанія була куплена Евеном Кульсвіном, зятем Томпсона, і утворила компанію Kentucky Bourbon Distillers Ltd. Бренд залишається у сімейному володінні. З моменту покупки до 2012 року віскі Willett дистилювалися у неуказаних місцях у штаті Кентуккі. У 2012 році компанія відкрила новий завод з виробництва спиртних напоїв і повернулася до використання імені Willett як основний торговий знак. На цей час припала і реорганізація підприємства: сьогодні винокурня оснащена трьома перегінними кубами і має 8 невеликих складів для витримки.

  Поряд із колекцією односолодових віскі Willett Family Estate, до якої входять сорти чистого жита, компанія також випускає для широкого ринку лінійки чистих бурбонів Johnny Drum та Old Bardstown. У портфелі компанії є ще кілька сортів віскі та бурбона, які виробляються переважно невеликими партіями. Найбільш відомим релізом є Willett Pot Still Reserve, який прославився своєю оригінальною пляшкою, форма якої нагадує перегінний горщик.

  Купити віскі Willett за доступною вартістю в Україні та Києві можна в онлайн-магазині Elitochka, де покупцям пропонується лише оригінальна продукція, а також адекватні ціни, швидка та недорога доставка. Willett є одним з найцікавіших виробників віскі та найбільш затребуваних і шановних бурбонів у США, тому будь-яка пляшка з асортименту бренду прикрасить колекцію любителя елітних спиртних напоїв.

  Віскі Willet (Віллет)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом