0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  William Lawsons (Вільям Лоусонс)


  Віскі William Lawsons (Вільям Лоусонс)

  Шотландський купажований віскі William Lawsons, мабуть, один із найсуперечливіших алкогольних напоїв. В ароматі та смаку віскі Вільям Лоусонс Ви не відчуєте димних та торф'яних нот, а замість цього відчуєте солодкуватий відтінок фруктів, горіхів та вершків. Для виробництва напоїв бренду використовують понад 40 сортів солодових та зернових спиртів. На сьогоднішній день бренд замикає шістку найпопулярніших віскі у світі. На сайті Ви можете придбати віскі William Lawsons.

  Суперечливість віскі Вільям Лоусонс полягає не лише у способі виробництва напою та його смакових характеристиках. У Шотландії найчастіше прийнято називати напої на честь засновників віскікурень. Проте сам Вільям Лоусонс не був ні засновником, ні майстром-купажистом. 1888 року він влаштувався менеджером з експорту до дублінської корпорації E&J Burke. Незабаром один із найуспішніших блендів підприємства, що випускалися з 1849 року, назвали на честь амбітного співробітника компанії. У напої були відсутні димні тони, а його букет поєднував солодкуваті, легкі, фруктові тони. В 1891 Вільяма Лоусонса призначили директором компанії, а в 1903 з невідомих зараз причин, звільнили.

  Події у світі також мали вплив і діяльність самої компанії. Під час сухого закону в США та Другій світовій війні підприємство практично припиняло роботу. Також компанія кілька разів переїжджала з Шотландії до Великобританії та назад. Після придбання заводу Macduff Distillery у 1972 році на підприємстві розпочався новий розквіт. На сьогоднішній день солодовий спирт Glen Deveron, який випускає дистилерію, є основою віскі William Lawsons.

  Macduff Distillery – це ще одна суперечлива особливість компанії William Lawsons Distillers. Дистилерія побудована дуже незвичайним чином. Виробничі цехи знаходяться в саду, бродильні чани виготовлені зі сталі, конденсатори та пальники мають нетрадиційну форму, а кількість перегінних кубів – непарна. Нагрів перегінних кубів здійснюється парою. Однак подібні виробничі «ноу-хау» аж ніяк не погіршили смак і якість спиртів, що виготовляються. Навпаки, дистилят, що випускає завод, має репутацію дуже якісного віскі. Не останню роль тут відіграє те, що термін дистиляції спиртів займає 72 години, а не 48, як це відбувається на інших підприємствах.

  Більшість віскі William Lawsons складають спирти Glen Deveron, також у ньому присутні якісні зернові дистиляти. Спирти дозрівають у дубових бочках з-під бурбона та хересу. На сьогоднішній день асортимент бренду складається з трьох видів віскі: William Lawsons Finest Blend, William Lawsons Super Spiced та William Lawsons 13 Years Old. Усі напої мають нагороди на найпрестижніших міжнародних турнірах. Купажуванням віскі займається талановита жінка Стефані Маклеод. Компанія знаходиться у складі Bacardi-Martini. На сайті Ви можете замовити віскі William Lawsons з доставкою.

  william lowson's

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом