0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Wolfburn (Вольфберн)


  Віскі Wolfburn (Вольфберн)

  Wolfburn – бренд односолодового віскі, який виробляється у регіоні Хайленд у північній частині Шотландії. Спочатку віскікурня була запущена в 1821 і на той час була найбільшою за продуктивністю в окрузі Кейтнесс. З невідомих причин підприємство припинило роботу та було відновлено лише у 2013 році. Оновлений завод включає власне дистилерію та три склади для зберігання бочок. Перший молт був випущений на ринок у 2016-му і відразу завоював три золоті медалі поспіль на міжнародних конкурсах.

  Самі майстри стверджують, що причина успіху віскі Вольфберн — у дотриманні традицій: скотч створюється вручну, без поспіху і з використанням лише найкращих інгредієнтів. Воду для виробництва беруть із струмка Wolf Burn або "вовчий опік": звідси й оригінальна назва бренду. Солод піддається подвійній дистиляції в невеликих за обсягом перегінних кубах, готові спирти при охолодженні не фільтрують: це дозволяє досягти повного смаку та природного кольору напою. Дозрівання віскі проходить у четвертних бочках з американського дуба, для окремих сортів використовують бурбонові та бочки з-під хересу Олоросо.

  На сьогоднішній день асортимент віскі Wolfburn представлений 4 основними серіями: Northland, Аврора, Морвен і Лангскіп, а також невеликими експериментальними випусками.

  В Україні та Києві купити оригінальний скотч Wolfburn можна на сайті Elitochka: ми пропонуємо найкращі ціни та швидку доставку. Звичайно, Вольфберн відноситься до елітних віскі і не продається дешево, але завдяки спеціальним пропозиціям ви зможете придбати його за максимально доступною вартістю!

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом