0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Xenta (Ксента)


  Абсент Ксентаhttp://alkoholdutyfree.ucoz.ru/xenta_l.gif

  Абсент Xenta єдиний, хто з усіх марок цього напою, що залишилися, хто не постраждав від заборон і гонінь. Справа в тому, що в середині 19 століття абсент опинився поза законом, його виробництво заборонили майже у всіх країнах Європи та Америки. І все з-за думки медиків про негативний вплив на психіку людей туйону (витяжки полину), компонента напою, що входить до складу. І лише Італія не засумнівалася в чудових якостях цього напою, лише врегулювавши законодавчо змісти в абсенті туйону. З того часу іспанські бари та ресторани стали місцем зустрічі багатьох художників, письменників, музикантів та кіноакторів, де вони пили абсент. Ксенти. Адже саме люди творчих професій особливо любили полинову горілку. Вона давала їм натхнення та нові образи для нових шедеврів. Абсент Ксента – один із найвідоміших і найпопулярніших напоїв у світі.

  Йому вдалося вистояти у важкі часи гонінь, і залишитися таким самим популярним, як і сторіччя тому. Сьогодні абсент Xenta можна купити не лише в Італії, а й у більшості європейських клубів. Його насичений трав'яний смак, з нотками коріандру, анісу та яблучно-цитрусовий аромат подобається і молоді, і зрілим людям. Готують абсент за рецептом, створеним ще у 19 столітті. Його дбайливо зберігають і неухильно дотримуються, створюючи прекрасний у всіх відношеннях напій. Завдяки цьому абсент Ксента так вирізняється серед інших. З цим напоєм, міцністю 70 градусів ніхто не нудьгуватиме. А приготовлені на його основі коктейлі дарують незабутні відчуття розкутості та веселощів.

  У нашому магазині елітної спиртової продукції «Еlitochka» представлений абсент Ксента, який Ви можете купити за найприйнятнішою ціною.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом