0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Yellow Spot (Еллоу Спот)


  Віскі YellowSpot (Еллоу Спот)

  Реліз ірландського віскі Yellow Spot відбувся у 2012 році. За короткий термін бренд привернув до себе увагу шанувальників якісного алкоголю та отримав репутацію престижного діжестиву. Крім відмінних смакових характеристик, віскі Еллоу Спот має й низку інших переваг. Так, будучи висококласним зразком відродження ірландських традицій, напій реалізував унікальний підхід до створення елітного алкоголю досвідчених майстрів. На нашому сайті можна купити віскі Yellow Spot за оптовою ціною.

  Виробництво спиртів здійснюється на заводі ірландського підприємства Irish Distillers Group для торгової компанії Mitchell & Son Wine Merchants. Торгова марка віскі Yellow Spot була відома ще у середині ХХ століття. Компанія Mitchell & Son, заснована в 1805 році, закуповувала спирти у John Jameson, розливала та продавала витриманий віскі під власною маркою. У 1968 році було видано закон про заборону на продаж віскі купцям. Так майже на 50 років торгової марки не існувало на ринку. У 2012 році легендарний віскі було відтворено. Для цього потрібно вивчити записи Mitchell & Son, що збереглися, і втілити у виробництві секрети рецепту.

  Для створення віскі Еллоу Спот потрібен складений та нескладний ячмінь, м'яка джерельна вода та дріжджі. Ферментовану брагу переганяють у спирти у три етапи, що впливає виключно на м'який характер алкоголю. Напій відноситься до категорії Single Pot Still, що означає чистий віскі з перегінного куба. Холодна фільтрація не застосовувалася, це дозволило зберегти первозданну текстуру алкоголю. Для витримки спиртів використовують дубові бочки з-під бурбона, хересу, іспанської малаги. Таке унікальне поєднання дозволило досягти унікальних смакових характеристик. Участь у виставках та конкурсах вже принесла бренду безліч перемог та престижних нагород. На сайті Elitochka можна замовити віскі Еллоу Спот із доставкою.

  Віскі YellowSpot

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом